تکنولوژی اندازه گیری یوکوگاوا

یوکوگاوا بیش از 100 سال است که راه‌حل‌های اندازه‌گیری نوآورانه را توسعه می‌دهد و با امکان‌پذیر کردن طیف گسترده‌ای از اندازه‌گیری‌ها در هر زمینه، از تحقیق و توسعه گرفته تا تولید، ارزش ارائه می‌دهد.
یوکوگاوا با فناوری اندازه گیری بسیار قابل اعتماد که فناوری عملیاتی و فناوری اطلاعات را ادغام می کند، جریان سنج ها، فرستنده های فشار و دما و انواع دیگر ابزارهای میدانی و همچنین تحلیلگرها، سیستم های جمع آوری داده ها و نرم افزارهای کاربردی را برای استفاده در تاسیسات کارخانه ما همچنین ابزارهای اندازه گیری با دقت بالا را ارائه می دهیم که شامل اسیلوسکوپ، آنالایزر قدرت و تجهیزات تست نوری است.

اندازه گیری صحیح محصولات یوکوگاوا
چه چیزی یوکوگاوا را خاص می‌کند؟

روش اندازه گیری خاص یوکوگاوا

روش اندازه گیری خاص یوکوگاوا یک دسته از برند جامع برای تجارت اتوماسیون صنعتی و کنترل یوکوگاوا است. فناوری اندازه‌گیری یوکوگاوا در قلب راه‌حل‌های نوآورانه قرار دارد که کیفیت و ایمنی بالا را در سایت‌های تولید تضمین می‌کند و ارزش افزایش‌یافته را در طول چرخه عمر کارخانه ارائه می‌کند.
در طول تاریخ طولانی خود، یوکوگاوا تولید کننده ابزار اندازه گیری، “ابزار مادر” صنعت بوده است. امروزه این شرکت طیف گسترده ای از ابزارهای تست و اندازه گیری را برای هر نیاز مشتری ارائه می دهد.

در این صفحه می‌توانید تمام محصولات ما را پیدا و مشاهده کنید. محصولاتی که ما به بازار ارائه می‌دهیم شامل فلومتر یوکوگاوا، ترانسمیتر دما یوکوگاوا، ترانسمیتر فشار یوکوگاوا و ترانسمیتر اختلاف فشار یوکوگاوا است.

تست و اندازه گیری

این کار با استفاده از ابزار خاص است. در این مورد ابزارهای اندازه گیری با دقت بالا از جمله ابزارهای شکل موج الکتریکی، آنالایزرهای توان و ابزار اندازه گیری نوری را ارائه می‌دهد که با دقت بالا کار خود را انجام می‌دهند.

محصولات نمایندگی یوکوگاوا در ایران

ابزارهای میدانی

گروهی از محصولاتی که فشار، دبی، دما و سطح را اندازه گیری می کنند که همگی از عوامل ضروری در عملیات کارخانه هستند. سنسورهای با کارایی بالا عملکرد پایدار و با دقت بالا را تحت هر شرایطی تضمین می کنند.